Nefs Psikolojisi Ekolü – Rüya Terapisi Eğitimi ve Öğrenim Analizi

Rüya Analizi Eğitimi

  • Nefs Psikolojisi Ekolü çerçevesinde, psikoloji alanında hizmet veren psikiyatr, psikolog, ve psikolojik danışmanlara yönelik bir terapi tekniği kazanımı sağlama eğitimidir.
  • Kişi 4 senelik bir analiz sürecinden geçerek sahaya çıkmadan evvel kendisi üzerinden, kendi rüyaları diliyle sistemi öğrenmekte ve uygulama yeteneği ve pratiği kazanıyor olmaktadır.
  • Bu eğitim bireysel terapi şeklinde düzenli aralıklarda (Kişinin uygunluğu-maddi ve manevi hazır oluşuyla da bağlantılıdır) görüşülmekte ve kişinin gördüğü rüyalar üzerinden hem nefs psikolojisi ekolü anlatılmakta hem de rüyaların objektif ve sübjektif yorumlanması ile psikolojik tahlili yapılmaktadır.
  • Talepte bulunan kişilerin psikolojik alt yapısının ve teorik bir alt yapısının oluşu bu aşamada süreci hızlandıran faktörlerden.
  • Özellikle bireysel analizden geçmenin öneminin çok büyük olduğu bir alanda, psikoloji ilminde…Kişinin kendisini mercek altında izlemeden karşı tarafı iyi okuyabilmesi mümkün olamıyor. Olsa da yüzeysel kalabiliyor. Bunun önemini kendi sürecimi Dr. Mustafa Merter eşliğinde gördükten sonra daha iyi anladım. Hatta süreç tamamlanmadan da terapistim dediğimden utandım. Bir şeyleri bilene kadar eski bildiklerimize biliyorum diyormuşum. Ayıp ediyormuşum ve şu an hala bilmediklerimi de düşünürsek biliyorum yerine farkındayım kelimesi daha yerinde oluyor.

Siz de kendinize ve standartlarınıza uyduğunu düşündüğünüz bir uzman eşliğinde ve rehberliğinde kendinizin derinliklerinde yolculuğa çıkmak için gecikmeyin…Çok şey öğrenecek ve şahit olacaksınız… Emin olun…

Katılım & Başvuru

Atölyemize katılmak için başvuru bölümünden formu doldurmanız ve konu bölümüne atölye adını yazarak göndermeniz gerekmektedir. Formu gönderdikten kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğim ve tüm detayları bir kez daha görüştükten sonra başvuru onayınızı size göndereceğim.

Bir Cevap Yazın